2020/2021 Bałtyk II Gdynia, sezon 2021/2022 - V liga

1 07.08.2021 Gedania II Gdańsk W 7:1 Kardaś 2, Gołuński 2, Buławski, Kmiecik, Brodnicki
2 15.08.2021 Orzeł Trąbki Wielkie D 5:0 Jankowski 2, Buławski 2, Kmiecik
3 21.08.2021 KS Chwaszczyno W 1:1 Gołuński
4 29.08.2021 Sztorm Kosakowo D 4:0 Kośnik, Buławski, Kmiecik, Kaźmierczak
5 04.09.2021 Osiczanka Osice W 0:0
6 12.09.2021 Cartusia Kartuzy D 5:0 Buławski, Jankowski, Wiśniewski, Kaźmierczak, Kośnik
7 18.09.2021 AS Pomorze Gdańsk W 4:1 Kośnik 2, Jankowski, Pańko sam.
8 26.09.2021 GTS Goszyn D 4:1 Jankowski 2, Mróz, Kośnik
9 03.10.2021 Potok Kamionka Sopot W 3:1 Brodnicki, Kośnik, Jankowski
10 10.10.2021 GKS Kolbudy D 5:1 Goerke 2, Kardaś, Gołuński, Jankowski
11 16.10.2021 GTS Mokry Dwór W 0:3
12 24.10.2021 Zenit Łęczyce D 5:2 Jankowski 4, Brodnicki
13 30.10.2021 Błyskawica Reda-Rekowo W 3:0 Kapuściński, Kardaś, Jankowski
14 06.11.2021 Ogniwo Sopot D 4:0 Jankowski, Bohm, Goerke, Małyszczycki
15 13.11.2021 Orlęta Reda W 1:3 Mróz
16 20.11.2021 GKS Sierakowice W 2:4 Łągwa, Lupa
17 28.11.2021 GLKS Różyny D 6:1 Jankowski 3, Wołowski, Brodnicki, Kośnik
18 05.03.2022 Gedania II Gdańsk D 1:0 Ossowski
19 12.03.2022 Orzeł Trąbki Wielkie W 2:0 Formella, Święciński
20 20.03.2022 KS Chwaszczyno D 3:0 Kośnik, Ossowski, Dempc sam.
21 26.03.2022 Sztorm Kosakowo W 3:2 Andrasz, Lupa, Święciński
22 03.04.2022 Osiczanka Osice D 2:1 Święciński, Andrasz
23 09.04.2022 Cartusia Kartuzy W 5:1 Nowiński 2, Formella, Lupa, Andrasz
24 13.04.2022 AS Pomorze Gdańsk D 2:0 Lupa, Sierzputowski
25 23.04.2022 GTS Goszyn W 6:1 Bohm 3, Brodnicki 2, Ossowski
26 30.04.2022 Potok Kamionka Sopot D 3:0* *mecz nie odbył się, walkower 
27 03.05.2022 GKS Kolbudy W 0:3
28 08.05.2022 GTS Mokry Dwór D 1:2 Łągwa
29 14.05.2022 Zenit Łęczyce W 4:3 Korol, Święciński, Wołowski, Lupa
30 22.05.2022 Błyskawica Reda-Rekowo D 0:0
31 28.05.2022 Ogniwo Sopot W 4:0 Łągwa, Kaźmierczak, Andrasz, Lupa
32 05.06.2022 Orlęta Reda D 0:3
33 12.06.2022 GKS Sierakowice D 1:2 Kapuściński
34 16.06.2022 GLKS Różyny W 1:1 Andrasz
bar 22.06.2022 Orlęta Reda D 0:1
PPr 21.09.2021 GTS Mokry Dwór W 0:3* Drejer                                                          *walkower, na boisku 1:2

Tabela

L.p.

drużyna m pkt z r p bramki
1.  GKS Kolbudy 34 79 24 7 3 91-29
2.  Orlęta Reda 34 78 25 3 6 108-51
3.  Bałtyk II Gdynia 34 73 23 4 7 97-38
4.  GTS Goszyn 34 64 19 7 8 72-54
5.  GLKS Różyny 34 62 19 5 10 86-63
6.  Gedania II Gdańsk 34 58 18 4 12 89-58
7.  Orzeł Trąbki Wielkie 34 51 16 3 15 66-55
8.  GTS Mokry Dwór 34 49 15 4 15 62-61
9.  Osiczanka Osice 34 47 15 2 17 68-81
10.  Cartusia Kartuzy 34 45 14 3 17 68-85
11.  GKS Sierakowice 34 44 12 8 14 64-61
12.  Zenit Łęczyce 34 44 13 5 16 74-83
13.  KS Chwaszczyno 34 43 12 7 15 57-81
14.  AS Pomorze Gdańsk 34 43 14 1 19 89-102
15.  Sztorm Kosakowo 34 43 13 4 17 68-75
16.  Błyskawica Reda-Rekowo 34 32 10 2 22 70-103
17.  Ogniwo Sopot 34 17 4 5 25 47-99
18.  Potok Kamionka Sopot 34 8 2 2 30 23-120